Šiandieniniai Vilniaus pasiūlymai

 

Laikrodis rodo 07:48. Ir nuo pat ryto Vilnius nieko gero nežada…

Vaikai eina į mokyklą su DINOZAURAIS, mamos yra BLOGOS, o vyrai yra KARO ŠUNYS. Namai apskritai yra MIRTIS.

Kilogramas VIŠČIUKŲ KŪNO DALIŲ kainuoja 1,58 , o kilogramas NEKTARINŲ kainuoja 0,79 .

Nuo kada vaisinti vištas, jas girdyti, šerti, gydyti, valyti jų išmatas, parūpinti laikymo vietą yra taip pigu? Tik 1,58 už kilogramą VIŠTŲ KŪNO DALIŲ. O VYNUOGĖS – 1,49 už kg. Negaliu patikėti! Neįtikėtina, kaip pažengėm gyvūnų kankinimo srityje. Dabar gyvūnų dalis valgyti taip pat paprasta kaip ir vynuoges! Taip gyventi verta! :’ D. :’ (.

Kita tema. Vaikai ir dinozaurai. Gal galiu paklausti, ar ne geriau mūsų vaikams į mokyklą eiti su klasės draugais, pavyzdžiui…? Atsimerkim, nes antraip mūsų vaikai į mokyklą nueis su dinozaurais (??). Gal čia tik aš kažko nesuprantu.

Dar. O kai čia tokia laisvė ir lygybė visiems dabar, tai kur tada DOROS ir NUOŠIRDUMO skatinimas, ne tik PALAIDUMO ir AROGANCIJOS? Kur skatinamos GEROS, TIKROS mamos, kurių glėbyje vaikai nori būti, PILNOS, SVEIKOS šeimos, kuriose vyrai yra vyrai, o ne kažkokie karo šunys?? Yra, aišku. Tik panorėkim.

O namai? MIRTIES NAMAI, parašyta. O man namai tai kūryba, jausmai, pažinimas, saugumas – tai SANTYKIŲ erdvė visiems šeimos nariams – tėčiui, mamai, vaikams. Juk namai tai ne vien tie idealūs IKĖJOS baldai ir gražiai fone blizgančios lemputės. Tai santykiai. Tėčio ir mamos. Tėvų ir vaikų. Kas mus pamokys, kaip kurti tuos santykius, tuos namus, į kuriuos GERA visiems grįžti, kuriuose GERA svečiuotis. Juose nėra tų visų dirbtinių dekoracijų ir šypsenų, slepiančių depresyvias nuotaikas!

O dar. Kodėl reklamų stendai giria mūsų vaikus ir vadina juos atradėjais, o ne mes, tėvai? Na, nepradėkim tik. Bendrą vaizdą paėmus tą tikrai ryškiai galima pamatyti – didžioji dauguma vaikų didesnį palaikymą jaučia iš tų visų pinigų kaulytojų reklamose nei iš tėvų! Juk taip akivaizdu.

Ko čia piktiniesi, Ieva? Toks jau tonas išėjo. Atsiprašau, sprogau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *