Antra diena

Vakar radau tokį dalyką – 365 day writing challenge.

Bandau (ne kasdien, ne kiekvieną rašysiu čia).

 

Day 2: something that’s illegal but you think it should be legal

Pirmos asociacijos, kurios ateina į mano užprogramuotą galvelę, yra susiję su kriminalų pasauliu – žudynės, kvaišalai, vagystės, prostitucija. Ech.

Iš antro karto pagalvoju ką kita. Norėčiau, kad būtų kitokia verslo kūrimo sistema, kad kažką pagaminus būtų legalu kažkaip keistis, mainytis be čekių ir sąskaitų faktūrų. Kad būtų legalu neturėti tos krūvos popierių, tos buhalterijos, tų dokumentų, licencijų. Nereiktų žmonėms nuo ryto iki vakaro nešioti tų popierių iš vieno kabineto/pastato/miesto į kitą.

Tai labiau ne turėtų būti legalu, bet aš norėčiau, jog tai būtų legalu, nes esama sistema tam turbūt netinka. Arba labai daug ką reiktų keisti. O ką keisti, kad tai būtų galima įgyvendinti, pasiūlymų aš neturiu, negalvojau apie tai. Mitingo nerengsiu dėl to ir revoliucijos neinicijuosiu : ).

Šiuo metu yra kaip yra, sukamės, kaip mokam, kaip žinom, kaip išeina. Kaip vienas žmogus man yra sakęs: „Ievute, nekeisk uždavinio sąlygos. Spręsk uždavinį tokį, koks jis duotas.“ Tas uždavinys, jo sąlygos, yra gyvenimas. Tiesiog įkrenti į situaciją ir joje sprendiesi kaip gali geriausiai. O toks pasvajojimas, ko širdis trokšta, man duoda įkvėpimo. Pasvajoju ir einu sąskaitų faktūrų spausdinti : ). Pati žaviuosi, kaip keičiasi mano mąstymas. O išoriškai, atrodo, elgiuosi taip pat.

Dar papasakosiu, kodėl susiradau tą pratimą. Matau, kad neišeina palaikyti reguliaraus rašymo, nes sunku PRADĖTI. Todėl išsitrauksiu kokių temų, jos padės PRADĖTI, o paskui mintys pačios nutekės, kur reikia : ). Bandau! I’m in!

Ką tu? : ).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *